• Sleva!
  • -28,13%

Vision 5967-340 ovál

S akční výprodejovou slevou 28% nabízíme modrý oválný kusový koberec Vison 5967-340 v rozměru 160 x 239 cm s moderním designem. Je vyroben z krouceného vlákna polypropylen heatset v Belgii. Kolem dokola je zakončený modrou lemovkou. Kolekce Vision (spolu s kolekcí Axion) obsahovala dříve velkou škálu vzorů v obdélnících, oválech i kruzích, dnes už nám zůstalo posledních pár kousků a proto je vyprodáváme se slevou.

4 160,00 Kč
2 990,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 28,13%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Ovál

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit