• Sleva!
  • -29,38%

Atlanta marine ovál

Moderní kusový koberec v oválném tvaru. Má jednoduchý vzor s jemnou kombinací barev. Vhodný do obýváků, chodeb, ložnic, ale i dětských pokojíčků. 

2 110,00 Kč
1 490,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 29,38%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP
Tvar
Ovál

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.