• Sleva!
  • -30%

Polar white kruh

Kulatý přírodní kusový koberec v čistě bílé barvě nabízíme za akční výprodejovou cenu se slevou 30% v rozměru o průměru kruhu 150 cm. Je vyroben z čisté ovčí vlny. Jedná se o hutný, těžký koberec s vysokou gramáží ovčího vlákna.

12 100,00 Kč
8 470,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 30%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
bílá, krémová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit