• Sleva!
  • -31,15%

Shaggy Kids pink

Moderní a jemný koberec "shaggy" typu s vysokým vlasem. Jednobarevná varianta s odlesky na světle potěší každého milovníka růžové.  Je vhodný do dětských holčičích pokojů. 

2 600,00 Kč
1 791,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 31,15%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
červená, růžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit