Playground 965

Dětský hrací koberec Playground nabízíme bohužel již jenom v doprodeji. Jedná se o klasický smyčkový koberec ze 100% polyamidu s potištěným vzorem na filcové podložce, obšitý s lehce zakulacenými rohy.

Tento koberec se již nevyrábí, ale byl nahrazen novinkou Playkids, který má téměř shodný vzor, ale kusové koberce z něj vyrábíme pouze na objednávku, z dětských kusových koberců se vzorem silnic budeme standardně držet pouze Playcity a City life.

708,00 Kč za ks vč. DPH
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Dětský
Barevný odstín
šedá
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA
Podložka
Filc
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit