• Sleva!
  • -13,98%

Tufting 1136-02 red

Ručně tuftované koberce mají překrásné barvy a moderní vzory. Jejich výroba je ruční, ale prování se speciální tuftovací pistolí, vlákno po vláknu. Jsou velmi příjemné na došlap i omak, je to dáno hlavně vysokou hmotností vlasu v těchto kobercích. Akrylové vlákno má podobné vlastnosti jako vlna, určitý čas pouští část vláken pryč, tento jev je dočasný a ustane. Spodní část je pak potažena tkaninou. Poslední dobou máme problém vystavit nové zboží, a tak jsme se rozhodli trochu vyčistit sklady a nabízíme hodně starších dekorů a kolekcí za akční zvýhodněné ceny stejně jako tento koberec.

9 765,00 Kč
8 400,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 13,98%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
červená, růžová
Celková hmotnost
0000 doplnit
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.