• Sleva!
  • -29,99%
Life Style 2042-08

Life Style 2042-08

Moderní ručně tuftovaný akrylový originální koberec ve svěží kombinaci barev. Je velmi příjemný, a to jak na dotyk, tak pro doplnění interiéru. 

11 798,00 Kč
8 260,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 29,99%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
hnědá
Celková hmotnost
0000 doplnit
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Čtverec

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.