• Sleva!
  • -20,77%

City 1261-20

Přírodní sisálový koberec typu "buklé". Je velmi praktický, a proto se hodí zejména na chaty a chalupy, ale lze ho využít i do domácností - např. do kuchyní, chodeb a obýváků.

3 780,00 Kč
2 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 20,77%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Buklé
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% sisal
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.