• Sleva!
  • -53,23%
Salina 1023 violet

Salina 1023 violet

Totální doprodej shaggy kusových koberců se týká i tohoto nádherného fialového koberce Salina 1023 violet.

Nemáme kam vystavit nové zboží, prodejna je malá, zboží moc. Vystavené kusovky tvoří tak vysoké kopice, že jsme se rozhodli razantně vyčistit sklady. Proto je na vybrané starší koberce nastavena sleva mezi 25 - 55%. Sledujte žluté cenovky.

9 600,00 Kč
4 490,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 53,23%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
fialová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit