• Sleva!
  • -48,71%

Shaggy Como 14 new white

Sháníte čistě bílý luxusní kusový koberec? A chcete ho koupit se slevou? Pak vám nabízíme v rámci akce Čistíme sklady i tento shaggy koberec Como 14 new white. Velmi jemné polyesterové vlákno s vysokým odleskem světla působí velmi luxusně. Udělejte si radost za rozumnou cenu.

3 100,00 Kč
1 590,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 48,71%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
bílá, krémová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit