Heartbreaker 600

Luxusní shaggy kusový koberec Heartbreaker je velmi příjemný na došlap. Je vyrobený ze dvou typů vláken, větší hmotnost a základní barva je z jemného polypropylenu heatset Sensit, tenká vlákna s vyšším odleskem jsou z polyesteru. Vyráběli jsme si je sami ze šíře 4 metry, ovšem tato barva je v metráži již vyprodána a tudíž atypické rozměry již nelze vyrobit.

990,00 Kč za ks vč. DPH
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
bílá, krémová
Hmotnost vlasu
1800 g/m2
Celková hmotnost
2900 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
70% PP Sensit + 30% PES
Celková výška
20 mm
Podložka
Filc + actionback
Tvar
Obdélník
Tvar
Čtverec

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit