• Sleva!
  • -3 990,00 Kč

Paris 3607 beige

Tento nádherný světlý přírodní kusový koberec jsme si přivezli z Indie. Je vyroben zejména z vlny, ale lesklé linky tohoto decentního vzoru jsou z viskózy. Jedná se o velmi kvalitní ručně vázaný koberec. Garantujeme dlouhou životnost, příjemný došlap a teplo od nohou.

39 900,00 Kč
35 910,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 3 990,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Vzor
Klasický, orientální, perský
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
Vlna + viskóza
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.