• Sleva!
  • -2 160,00 Kč

Casa 810-05

Luxusní ručně vázaný kusový koberec Casa 810-05 je vyroben z kvalitně zpracované čisté ovčí vlny. Má jednoduchý moderní design s decentní bordůrou a čistým oranžovým středem. Focení jednobarevných koberců je vždy komplikované, z každého úhlu vidíte jiný odstín.

Vlna je nejlepší materiál pro výrobu kusových koberců a Casa má extra vysokou hmotnost vlasu / m2. Koberec je extrémně teplý od nohou, je těžký, hutný a tudíž i velice odolný vůči sešlapání. Vlna pouští určitý čas drobné chloupky, tento jev ale brzy pomine, je to charakteristická vlastnost přírodních vláken spřadených z krátkých ovčích chlupů. Všechny ručně vázané kusové koberce nabízíme s dlouhodobou akční slevou 10%.

21 600,00 Kč
19 440,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 2 160,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
hnědá
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.