• Sleva!
  • -43,27%

Kashmir Vize 3102-660L

Moderní vlněný kusový koberec Kashmir Vize 3102-660L má velmi světlý odstín krémové (není to čistě bílá barva). Tento přírodní koberec je vyroben ze 100% ovčí vlny. Jedná se o poslední kus a nabízíme ho za akční výprodejovou cenu.

2 450,00 Kč
1 391,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 43,27%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
bílá, krémová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit