Marion krémový

Marion krémový

10 245,00 Kč za ks vč. DPH

Máte rádi přírodní koberce? Co byste řekli tomuto nádhernému kusovému koberci Marion z produktové řady Agnus? Je vyroben ze 100% novozélandské vlny, nejlepšího vlákna pro výrobu kusových koberců. Specifickou technologickou vlastností, s kterou musíte počítat je, že se z koberce budou určitý čas uvolňovat tzv. plovoucí vlákna, tento jev ale brzy odezní. Jinak jsou vlněné koberce nejteplejší, velmi odolné a na došlap velmi příjemné i po létech provozu. Vlna reguluje vlhkost v místnosti, dobře se udržuje, neboť se hůře špiní a má částečnou samočistící schopnost.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Klasický, orientální, perský
Barevný odstín
červená, růžová
Hmotnost vlasu
2000 g/m2
Celková hmotnost
3100 g/m2
Hustota vpichování
614.000 bodů / m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit