• Sleva!
  • -59,34%

Brylant BRL 28Z

Moderní kusový koberec Brylant v zeleném provedení je vyroben z kombinace polyesterových a polypropylenových vláken, přičemž PES vlákna dodávají koberci lesk a punc luxusu. V rámci akce "čistíme sklad" je tento koberec prodáván s výraznou slevou větší jak 50%. Akce platí do vyprodání zásob.

3 160,00 Kč
1 286,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 59,34%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
zelená
Možnost dodání
doprodej
Materiál
65% PES + 35% PP Heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

V poslední době hodně čistíme sklady, a proto prodáváme starší dekory za akční výprodejové ceny. Sledujte naše výprodeje.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit