• Sleva!
  • -34,38%

Tracia oliva

Olivově zelený kusový koberec Tracia oliva je moderní design s klasickými prvky používanými u perských koberců, takže to je takový "hybrid". Je vyroben z pravé ovčí vlny, jedná se tedy 100% o přírodní koberec. Nabízíme ho v posledním rozměru 170x240 cm za akční výprodejovou cenu se super slevou 34%. Koberec se nám na skladu trochu "zatoulal", kolekce se již nevyrábí, a protože potřebujeme uvolnit místo na našich stojanech, nabízíme ho opravdu za netradičně nízkou cenu. A to i přes vysokou kvalitu provedení a přírodní materiál.

18 280,00 Kč
11 996,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 34,38%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
zelená
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit