• Sleva!
  • -20,02%

Kemi cocoa II. jakost

Koberec Kemi v barvě Cocoa je vyroben z pravé ovčí vlny, takže se jedná o přírodní koberec. Je dokonce vlnou i obšit kolem dokola. Vlna je nejlepší materiál pro výrobu kusových koberců, je příjemná, teplá, jemná na došlap a vydrží. Může malinko pouštět drobné vlásky, ale tento jev postupně zmizí, je to přirozená technologická vlastnost vlněných vláken.

Tento koberec prodáváme bohužel pouze ve II. jakosti za akční cenu se slevou 20%, důvodem je světlejší pruh na jedné dlouhé straně vypálený od sluníčka za výlohou. Na rozdíl od syntetických vláken to vlně technologicky nijak extra nevadí, nerozpadá se jako například polypropylen, pouze mírně ztratila barevné pigmenty.

5 120,00 Kč
4 096,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 20,02%
Rozměr
poslední kus, II. jakost

Detaily produktu

Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
bílá, krémová
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit