• -33,28%
Ambiente 8527-070

Ambiente 8527-070

Moderní a jemný tkaný kusový koberec. Pruhy s barevnou kombinací se hodí do obývacích pokojů, dětských pokojů, ale i oživí prostředí na chalupách či chatách. 

2 990,00 Kč
1 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 33,28%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.