• Sleva!
  • -16,68%

Sol šedý

Jasný koberec pro jazzového nadšence. Kusový koberec s krátkým názvem Sol nabízíme ve výprodeji za akční cenu se slevou 16% v rozměru 133 x 180 cm na naší prodejně či webu Koberce Strnad Lišov. Extravagantní motiv je plný obrázků jazzových muzikantů. Vyroben je pak ze syntetického vlákna polypropylen heatset a obšitý kolem dokola.

1 954,00 Kč
1 629,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 16,68%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
vícebarevná
Celková hmotnost
1850 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit