• Sleva!
  • -10,02%

Gestola červený

Pro příznivce patchworku - tedy vzoru jakoby sešívaného z různých kusů - tu máme jednu ultra-moderní lahůdku. Jedná se o přírodní kusový koberec MGestola červený. Je vyroben v produktové řadě Avant-Garde výrobce Agnella z pravé ovčí vlny kombinované z 20% s polyamidem. Vzor je dost bláznivý, což byly v kolekci Avant-Garde všechny, ale už se nevyrábí a my nabízíme tento poslední kus za sníženou akční výprodejovou cenu.

Vlna sama o sobě je nejlepším vláknem pro výrobu kusových koberců, je teplá, příjemná na došlap, velice odolná, dlouhodobě pružná a má částečně samočistící efekt. Určitý čas může uvolňovat droboulinká vlákénka, tzv. plovoucí vlákno, což je typický technologická vlastnost vlny, která ale rychle zmizí.

12 720,00 Kč
11 445,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 10,02%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Patchwork
Barevný odstín
červená, růžová
Barevný odstín
vícebarevná
Hmotnost vlasu
1260 g/m2
Celková hmotnost
2300 g/m2
Hustota vpichování
173.880 bodů / m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
80% vlna + 20% PA
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit