• Sleva!
  • -27,08%

Happy Birthday Marilyn Monroe

Za akční výprodejovou cenu nabízíme přírodní kusový koberec Happy Birthday s moderním vyobrazením herečky Marilyn Monroe v rozměru 80 x 120 cm. Je vyroben z 80% ovčí vlny a 20% polyamidu.

1 632,00 Kč
1 191,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 27,08%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
vícebarevná
Celková hmotnost
2400 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
80% vlna + 20% PA
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit