• Sleva!
  • -20,79%
Signature 7217-128

Signature 7217-128

Moderní vlněný kusový koberec s originálním vzorem ze 100% ovčí vlny. Jeho kvalita a jemná kombinace barev doplní domácnost tím nejlepším způsobem. 

6 230,00 Kč
4 935,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 20,79%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
červená, růžová
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník
Celková hmotnost
2350 g/m2

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.