• Sleva!
  • -20,79%

Signature 7217-128

Se slevou 20% nabízíme přírodní kusový koberec Signature v posledním rozměru 170 x 230 cm. Jedná se o jeden z posledních vzorů původní úspěšné kolekce vlněných koberců z Belgie. 

Vlna je stále tím nejlepším materiálem pro výrobu koberců. Je čistě přírodní, teplá, odolná, má samočistící efekt a má dlouhodobou stálobarevnost. Samozřejmě určitý čas pouští tzv. plovoucí vlákna, tato typická technologická vlastnost vlny je ale pouze dočasná a brzy pomine.

6 230,00 Kč
4 936,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 20,79%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
červená, růžová
Celková hmotnost
2350 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit