• Sleva!
  • -12,75%

Silence 7755-050

Moderní pruhovaný vzor přírodního kusového koberce Silence 7755-050 nabízíme za akční výprodejovou cenu poslední kus v rozměru 200x290 cm. Je vyroben z pravé čisté ovčí vlny v tmavě cihlové barvě. Byl vyroben v Belgii u renomovaného výrobce Balta.

Vlna sama o sobě je nejlepším vláknem pro výrobu kusových koberců, je teplá, příjemná na došlap, velice odolná, dlouhodobě pružná a má částečně samočistící efekt. Určitý čas může uvolňovat droboulinká vlákénka, tzv. plovoucí vlákno, což je typický technologická vlastnost vlny, která ale rychle zmizí.

12 470,00 Kč
10 881,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 12,75%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit