• Sleva!
  • -20%
Feel Cowhide 190002-600

Feel Cowhide 190002-600

Exklusivní hovězí kožešiny, které jsou ručeně sešívané z kousků hověziny. Pokud chcete do interiéru vložit kousek luxusu - hovězí kožešina je to pravé. A ač se to nezdá, jsou i na dotyk velmi příjemné. 

8 300,00 Kč
6 640,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 20%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Kůže a kožešiny
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.