Korkové plovoucí podlahy Wicanders


Zámkový systém CorklockKorek je velice příjemná a teplá podlaha. Systém zámkové plovoucí podlahy Corkloc navíc výrazně urychluje pokládku a umožňuje podlahu eventuelně znovu rozebrat. Jednotlivé dílce se do sebe zaklapávají pod úhlem 35°. Po spojení lamel se opatrně doklepnou pomocí doražeče. Tyto podlahy lze instalovat na suché, rovné a pevné podklady jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky či anhydritové potěry. Vyrábějí se ve třech povrchových úpravách, od nichž se odvíjí vlastnost dané podlahy. Každá povrchová úprava si žádá správnou údržbu a včasnou renovaci, aby se zajistila dlouhá životnost korkové podlahy.

Keramický lak X-Treme WRTLak X-Treme WRT je založený na keramických sloučeninách, skládá se z drobných keramických částeček, které chrání podlahu proti oděru a poškrábání. Proveďte si test tohoto laku sami - položte na podlahu dvacetikorunu a třete s ní o podlahu. Po chvilce broušení zjistíte, že na podlaze je žlutý prášek z dvacetikoruny a podlaha je nepoškozená. Výrobce dává na plovoucí podlahy s tímto lakem garanci 15 let v domácnostech a 5 let v komerčních prostorech s nízkou zátěží (třída 23-31) na opotřebování povrchu.

Vinylová fólie a lak HPSPokud chcete mít podlahu s extrémně odolnou povrchovou úpravou, vyberte si korkovou plovoucí podlahu s vinylovou fólií silnou 0.5 mm a lakem HPS. Tyto podlahy doporučuje výrobce použít do domácností i komerčních prostor s vysokou zátěží a do průmyslových prostor se střední zátěží (zátěžové třídy 23-33-42), přičemž poskytuje záruku na opotřebování povrchu 25 let v domácnostech a 15 let v komerčním sektoru.

Pohodlné bydlení na korkové podlazeklasicky-lakPokud nemáte na korkovou podlahu moc peněz, stále se vyrábí cenově výhodné korkové podlahy s klasickým lakem prodávaným pod označením X-tech. V této variantě pořídíte většinou dekor jemně drceného korku. Lak X-tech se dá snadno obnovit novým nátěrem, na naší prodejně nabízíme profesionální podlahářské laky Pallmann.

 

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.