Hotelové koberce Lexmark z USAHotelové koberce LEXMARK

Každá společnost má svoje specifika a v mnohém se liší. To platí i ve výběru podlah. Američané i Britové si potrpí na velmi kvalitní koberce a jsou rájem pro všechny výrobce. A zatímco Velkou Británii zásobí ve velké míře naši belgičtí a holandští dodavatelé, do Evropy míří koberce z Ameriky. A jsme moc rádi, že Vám můžeme nabídnout špičkové zátěžové hotelové koberce firmy Lexmark (Dalton, stát Georgia). 

Jak se vyrábí americké hotelové koberce LexmarkNejvětší předností těchto koberců je velmi odolné vlákno s označením "solution dyed nylon". Pro zajímavost, málokdo ví, že "nylon" je pouze speciální obchodní označení pro polyamid (PA). Tento název si vytvořili právě Američané s Brity podle svých největších metropolí (New York LONdon). Hlavním rozdílem je ale "solution dyed", tedy "plně probarvené", kdy při výrobě už je tkané předem nabarvené vlákno. Polyamidové vlákno je pružné, nesešlapává se, vydrží nejextrémnější komerční zatížení, ale "solution dyed" je navíc odolné agresivním čistícím prostředkům jako je například SAVO. Firma Lexmark si toto vlákno extruduje sama a tudíž má plný dohled nad jeho kvalitou. Vlákno prochází tepelnou úpravou "heat-set" a je tedy i velmi příjemné na došlap. Velké množství dezénů je variací smyček a střiže, takže vlákna se navzájem "drží" a zvyšují odolnost a životnost. Role na pokoje se vyrábějí v americké standardní šíři 3,66 m, což skoro vždy našim zákazníkům vyhovuje, protože jim nezvniká skoro žádný odpad ze šíře. Další předností je neuvěřitelná škála dekorů a barev, jež se perfektně hodí pro hotely na celém světě. Celá nabídka se dělí na tři základní části. Tou hlavní je kolekce "Guest rooms" navrhovaná pro hotelové pokoje. Druhou je "public spaces", tedy hotelové chodby. A poslední specialitou je kolekce značky "Stacy garcia".

Koberce Lexmark jsou čistě profesionální záležitostí pro vybavení hotelů a pensionů a tudíž je minimální objednací množství celá jedna role (cca 100 m2). Výjimkou je pouze referenční pokoj pro připravovaný projekt. Dodací lhůta těchto koberců je přibližně 8 týdnů. Ale věřte, v tomto případě se vyplatí čekat...

V současnosti je na webu zpracována kolekce "Guest rooms" pro hotelové pokoje. Ostatní kolekce budou následovat.

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.