Tradice a zkušenosti - jsme na trhu téměř 27 let

Špička minaretu"Pro každého dobrá rada, koberce vždy od Strnada." Tento slogan provází obyvatele jižních Čech již opravdu velkou řádku let. Člověk by si řekl, že ti Strnadi nejsou vůbec pružní, dynamičtí, akční... že jsou prostě staromódní. Na jednu stranu by měl pravdu. Držíme se totiž těch nejzákladnějších pravidel podnikání, na která se dnes pomalu zapomíná, jako jsou etika podnikání, pěkné prostředí, slušnost k zákazníkům, vynikající platební morálka a hlavně zásada, že co se domluví, to platí. Vývoj naší firmy je sice pozvolný, ale stabilní a dle našeho názoru správný. Známe mnoho firem nejen v podlahářském řemesle, které vždy pompézně a s velkou slávou či masivní reklamou vstupují na trh s tím, že jenom oni jsou nejlepší, největší, nejlevnější, nejznámější atd. Zkuste se na ně ale obrátit s nějakým problémem za pět - deset let a zjistíte, že firma už zde není, místo ní je firma jiná, se stejným majitelem ale jiným sortimentem. To se Vám u nás nestane. Se stejným jménem, základní partou zaměstnanců i stálými dodavateli zde fungujeme bezmála 25 let. A to o něčem svědčí.

Koberce na objednávkuNaší největší devizou je zcela určitě sortiment, který nabízíme. Jeho šíře i hloubka a především skladové zásoby jsou v Evropě unikátní. Nabízíme skladem přes 440 druhů metrážových koberců, přibližně 350 dezénů metrážového PVC, orientačně kolem 6000 kusových koberců, 35 dekorů vinylových, 80 dekorů plovoucí podlah, korky, gobelíny, koupelnové předložky, rohože i malé rohožky a neuvěřitelný výběr přechodových a soklových lišt, stěrkovacích hmot, lepidel, čisticích prostředků či jiného příslušenství. A k tomu všemu se přidává ještě sortiment, který je na objednávku, jenž se snad ani nedá spočítat.

Kromě toho nám velmi záleží, abyste se u nás cítili příjemně a byli spokojeni. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi při výběru podlahy poradí, sestaví nářezový plán, přímo na místě Vám zboží předvedou, spočítají orientační rozpočet pokládky atd. Shaggy koberceVyřezáváme atypické rozměry, obšíváme, pokládáme, rozvážíme. Po prohlídce prodejny si můžete v klidu odpočinout v naší překrásné zimní zahradě, popíjet kávu a obdivovat nádherné květy pnoucích růží, vzrostlé ibišky či banánovníky. K tomu můžete pozorovat veliké akvárium s rybičkami. V zimě budou Vaši společnost doplňovat naši dva papoušci – Guliver (papoušek šedý – žako) a Kuba (amazoňan kubánský). Ale pozor, na rozdíl od nás koušou, potvory.

O tom, že pro Vás neustále něco zlepšujeme, svědčí i tyty webové či facebookové stránky, které pravidelně aktualizujeme a vylepšujeme. Věříme, že Vám snadněji pomohou při výběru Vaší nové podlahy či v rozhodnutí navštívit naši prodejnu osobně. Není totiž v našich silách umístit na web úplně všechen sortiment, všechny technické informace, rady či zkušenosti, které za těch 25 let s podlahařským řemeslem máme.

Děkujeme, že jste navštívili náš skromný web a budeme rádi, když Vás budeme moct přivítat i na naší prodejně v Lišově. Přijeďte se přesvědčit osobně, že si nevymýšlíme. Na Vaši návštěvu se těší celý pracovní tým naší firmy František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.

Copyright © 1990-2018 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.