Když Vás někdo pochválí, vždy to potěší. Nás také.

8. prosince 2018 • Co se týče toho "marketingu" jsme opravdu amatéři. Ale když jde o řemeslo či servis, považujeme se za skutečné profesionály. A proto nás vždy potěší, když nám někdo poděkuje za skvělé služby. A právě takový jeden email jsme dostali před pár dny. A tak abychom ten "marketing" vylepšili, rozhodli jsme se dát tuto pochvalu i na naše stránky.

Poděkování podlahářům

Museli jsme samozřejmě vymazat veškeré údaje o zákaznících. Ačkoliv jsme jim poslali zpětné poděkování, přesto jim touto formou děkujeme znovu. Moc si toho vážíme a vždy nás to potěší. Obzvláště v posledních létech se setkáváme s tím, že se na řemeslníky (když už se Vám nějakého podaří sehnat) spíše nadává, u nás to tak naštěstí nebývá. U nás platí základní pravidla slušného a profesionálního přístupu k zákazníkům, pevné stanovení termínů pokládky dopředu (žádné "až budeme mít chvilku"), bezplatné poradenství a na rozdíl od velkých řetězců s podlahovinami i letitá osobní zkušenost s vybranými materiály. Podlahy si na naši prodejnu vybíráme, dovážíme, prodáváme a pokládáme sami, a tak si za ně snáze ručíme. A v lednu bude naše firma fungovat již 29 let, což o něčem svědčí.

Podobných dopisů či e-mailů nám chodí více. Rozhodli jsme se dát na naše stránky ještě jeden podobný, který se týká zase obsluhy na naší prodejně v Lišově. Tento e-mail je z roku 2016.

Poděkování od zákazníků

 

Ještě jednou všem zákazníkům děkujeme za projevenou spokojenost, opravdu nás to vždy nesmírně potěší a těšíme se na další návštěvu.

Tým Koberce Strnad Lišov

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.